CLEANMIST BOR YAĞ BUHARI FİLTRELERİ

Cleanmist ürünleri sanayi makinalarında üretim sırasında oluşan her türlü kesme sıvısı ve yağ buharının filtre edilerek,üretim ortamına temizlenmiş hava olarak verilmesine imkan sağlar.Aynı zamanda filtre işlemi sırasında ayırıştırdığı kesme sıvısını makinaya geri göndererek ciddi tasarruf sağlar.Cleanmist ürünleri İtalya'da üretilmektedir.Cleanmist 40 yılı aşan tecrübesi ile konusunda dünyanın lider üretici firmasıdır.Cleanmist ürünleri kesme sıvısının geri kazanımı ve buharının yok edilmesi konusunda en etkin ve sarf malzeme maliyeti bakımından en verimli ürün olduğunu defalarca kanıtlamıştır. Dünya nın sanayisi gelişmiş 40 tan fazla ülkesinde Cleanmist ürünleri yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.En çok bilinen makina üreticileri Cleanmist ürünlerini kullanmakta ve müşterilerine tavsiye etmektedir.

Cleanmist ürünlerinin bazı kullanım alanları :

1 - CNC veya konvansiyonel torna ,dik işleme ve yatay işleme tezgahları. 2 - Kayar otomat ve çok milli tezgahlar. 3 - Taşlama , azdırma , honlama , bileme tezgahları. 4 - Yıkama makinaları , özel üretim hatları ( rulman vs.. ) 5 - Üzeri ve etrafı açık veya kapalı makinalar.

Cleanmist kullanmanızın size sağlayacağı avantajlar :

1 - Ortam havasının temiz tutulmasını sağladığı için çalışanların solunum problemleri yaşamasını engeller. 2 - İşyeri ortamının temiz olmasına ve özellikle zeminlerin yağlanmamasına fayda sağlayacağı için iş kazaları riskini azaltır. 3 - İşyeri ve makina temizlik maliyetlerini azaltır. 4 - İşyerinde ve makinada yangın tehlikesini azaltır. 5 - Ciddi derecede kesme sıvısı tasarrufu sağlar. 6 - Makinaların temizlik süreleri kısalacağı için duruş süreleride kısalır.Dolayısıyla üretim artışı sağlar. 7 - Klasik havalandırma sistemleri ortamdaki kirli havayı emerek fabrika dışına gönderir.Bu hem çevre kirliliği yaratır hemde fabrikanın ısıtma / soğutma giderlerini arttırır.Isıtmak için para harcadığınız havayı tekrar para harcayarak kendi elinizle fabrika dışına atmış olursunuz.Cleanmist ortamdan aldığı havayı temizleyip tekrar ortama verdiği için fabrika içerisinde ısıtma veya soğutma giderlerine negatif hiçbir etkisi yoktur. 8 - Birkaç makinayı boru tesisatı ile birleştirerek tek bir Cleanmist kullanabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz. 9 - Cleanmist ürünlerini her makinaya ayrı ayrı bağlayabilirsiniz.Buda size makinalarınızın taşınması durumunda ciddi kolaylık sağlar.

CLEANMIST MODELLERİ


0 216 420 95 38
0 216 365 88 20
0 216 365 88 21
0 545 280 05 25
0 532 795 97 04